Bezpłatna Szkoła Rodzenia


Szkoła rodzenia Aktywna Mama to kompleksowa opieka nad kobietą w ciąży i po porodzie sprawowana przez położne i realizowana w ramach kontraktu z NFZ.

Zapewniamy:

Przygotowanie do porodu w każdym szpitalu.

Na zajęciach dowiecie się na co możecie liczyć na poszczególnych salach porodowych (np. kwestia ochrony krocza, porodu z osobą towarzyszącą, możliwości wyboru pozycji do rodzenia), jakie są tam procedury, co zabrać ze sobą do konkretnego szpitala.

Spotkania/wizyty u położnych pracujących na sali porodowej w wybranym przez Ciebie szpitalu;

Wiemy jak ważne jest, abyś poznała położne pracujące w miejscu, w którym chciałabyś rodzić. W ramach szkoły rodzenia będziesz mogła spotkać się z położną z wybranego szpitala w ramach wizyt przedporodowych. Będziesz mogła zapytać o wszystko i rozwiać wszelkie wątpliwości. Będziesz mogła też przygotować z nią plan porodu, uwzględniając własne potrzeby i preferencje oraz realia szpitala;

Autorskie programy profilaktyczne np. profilaktyka depresji i zaburzeń emocjonalnych po porodzie, profilaktyka dystocji porodowej – by poród przebiegał prawidłowo i nie przedłużał się, profilaktyka nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego oraz inne;

Oferujemy:

  • profesjonalną opiekę położnych, która dopełnia opiekę lekarską,
  • doświadczenie, wysokie kwalifikacje i wysoką jakość usług, komfort oraz miłą atmosferę,
  • najnowszą, aktualną wiedzę, którą stale nabywamy, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Nasza Położna to wsparcie, opieka i troska, ale również budowanie Waszych kompetencji rodzicielskich. Położna „wie i widzi więcej”.  To życzliwa specjalistka, która nie pozostawi Waszych pytań bez odpowiedzi. W razie problemów czy wątpliwości możecie się w każdej chwili na nią liczyć.